چگونه مناسب ترین گرید اتصالات و پیچ و مهره را انتخاب کنیم؟

انتخاب مناسب ترین درجه یا گرید اتصالات و پیچ و مهره

یکی از چالش هایی که شما احتمالا با آن مواجه هستید وقتی تصمیم به اجرای هر نوع پروژه ساخت و ساز دارید که نیازمند اتصالات است، شناخت و انتخاب گرید مناسب اتصالات و پیچ و مهره های کارتان است. گرچه که شاید انتخاب گرید مناسب اتصالات و پیچ و مهره ها چندان مهم به نظر نرسد، اما در واقع در کیفیت اجرای پروژه بسیار تاثیرگذار است. انتخاب گرید مناسب اتصالات و پیچ و مهره ها نه تنها کیفیت کار را بالا می برد، بلکه با جلوگیری از دوباره کاری ها، هزینه های پروژه را نیز کاهش می دهد.

یکی از چیزهایی که شما نیاز دارید هنگام انتخاب اتصالات بدانید درجه مواد است. بسیار مهم است که شما جنس های مختلف را بشناسید و بدانید هر جنسی چه کارکردی دارد. بدیهی است که استیل یا فولاد ضدزنگ دارای خواص کاملا متفاوتی از آهن، آلومینیوم یا برنج… است. آنها در عملکرد کاملا متفاوت هستند.

گرید پیچ استیل

شناخت و ارزیابی شرایط پروژه

قبل از تصمیم گیری در مورد گرید محصولاتی که قرار است استفاده کنید، ابتدا باید شرایطی که اتصال در آن قرار خواهد گرفت را بدانید. چرا که جنس اتصالات باید متناسب با شرایط محیطی باشد. به عنوان مثال، فولاد 316 مقاومت بیشتری نسبت به فولاد 304 در برابر خوردگی از خود نشان می دهد، پس برای استفاده در جاهایی که دارای رطوبت زیاد است مناسب تر است.

در واقع انتخاب گرید اتصالات بستگی به محل اتصال و شرایط محیطی ای دارد که در آن مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال، اتصالاتی که در پروژه های نزدیک به دریا مورد استفاده قرار می گیرند باید گرید متفاوت از اتصالاتی داشته باشند که در مناطق خشک و بیابانی مورد استفاده قرار دارند.

گرچه انتخاب گرید مناسب نیاز به دانش و تجربه کافی دارد، اما اگر شما تجربه کافی در این زمینه ندارید ما دو راه را به شما پیشنهاد می دهیم که بتوانید انتخاب درست انجام دهید:

 

مطالعه مقالات مختلف درباره پیچ و مهره و اتصالات

امروزه شما برای به دست آوردن اطلاعات در هر زمینه می توانید از اینترنت کمک بگیرید. کسب اطلاعات در مورد انواع مختلف اتصالات با گریدها و درجه بندی های مختلف چندان کار سختی نیست. همچنین شما می توانید با مطالعه مقالات مختلفی که ما در این سایت در اختیار شما قرار داده ایم، دانش زیادی در مورد انواع اتصالات و پیچ و مهره ها با در جه بندی های مختلف به دست آورید و بهترین و مناسب ترین محصولات را برای کارتان انتخاب نمایید.

 

از مشاوران ما در دویچ کمک بگیرید

در هنگام خرید حتما و حتما اطلاعات کافی را در اختیار مشاوران ما قرار دهید و بخواهید که با توجه به مشخصات پروژه تان بهترین محصول را به شما پیشنهاد دهند. مشلوران ما در دویچ همواره آماده هستند تا اطلاعات کافی برای انتخاب و خرید بهترین اتصالات و پیچ و مهره ها را در اختیار شما قرار دهند.

سفارش و خرید پیچ و مهره

اتصالات
به این مطلب امتیاز دهید:)